Dziennik elektroniczny

 
 
  1. Dąbrowska Katarzyna - Dyrektor, Fizyka, Matematyka, Informatyka, Zajęcia techniczne/technika, Przedsiębiorczość
  2. Jaworski Piotr - Wicedyrektor, Wychowanie fizyczne, Informatyka, Zajęcia techniczne/technika
  3. Albrecht Krzysztof - Religia
  4. Beata Bertisch-Kwiecień - Język angielski
  5. Marzena Bilińska-Wiśniewska - Psycholog
  6. Bistroń Adam - Geografia, Informatyka
  7. Czekaj Agnieszka - Język angielski
  8. Czekała Emilia - Język hiszpański
  9. Giakovis Joannis - Wychowanie fizyczne
  10. Gogołowicz Maria - Chemia
  11. Goszczycka Jolanta - Wychowanie fizyczne
  12. Grzesik Beata - Język polski
  13. Hanczaruk Janina - Przedmioty zawodowe, Matematyka
  14. Hanzel Melania - Matematyka
  15. Herman Magdalena - Nauczanie zintegrowane
  16. Janyga Mateusz - Religia
  17. Jurek-Zawierucha Anna - Przedmioty zawodowe, Biologia
  18. Jaroć Katarzyna - Biblioteka 
  19. Junkiert Stanisław - Zajęcia techniczne/technika
  20. Kamińska Ilona - Plastyka, Wiedza o kulturze, Historia sztuki
  21. Kania Jarosław - Fizyka
  22. Kobosz-Purpura Edyta - Historia, Wiedza o społeczeństwie
  23. Kopera Łukasz - Wychowanie fizyczne
  24. Kraciuk Marcin - Język polski
  25. Krawiec Anna - Język niemiecki
  26. Królewska Joanna - Wychowanie fizyczne, Muzyka, Zajęcia artystyczne
  27. Kupiec Krzysztof - Historia
  28. Kuśnierczyk Joanna - Język polski, Plastyka, Informatyka
  29. Kwapisz Joanna - Matematyka, Fizyka
  30. Lasota Petra - Przyroda, Biologia
  31. Lipski Dariusz - Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa
  32. Łukaszuk Janusz- Język niemiecki
  33. Majgier Ewa - Religia
  34. Malkusz Aleksandra- Geografia, Podstawy przedsiębiorczości
  35. Matusz Mirosława - Wychowanie fizyczne, zajęcia artystyczne
  36. Matuszewski Michał - Wychowanie fizyczne
  37. Mrozińska Aleksandra - Świetlica, rewalidacja
  38. Niesobski Adrian - przyroda, biologia
  39. Piecuch Jolanta - Wychowanie fizyczne
  40. Rajca Sylwia - biologia
  41. Ratajczak Anna - Język angielski
  42. Skubala-Trojan Beata  - matematyka
  43. Soczewka Bożena - Plastyka, Zajęcia artystyczne, Przedmioty zawodowe, Biblioteka
  44. Sołoducha Anna - Nauczanie zintegrowane
  45. Sołoducha Katarzyna - Nauczanie zintegrowane
  46. Suchecki Wacław - Wychowanie fizyczne 
  47. Szołtysek Marcela - język hiszpański 
  48. Szota Agnieszka - chemia, fizyka
  49. Śniegórski Adam - Wychowanie fizyczne
  50. Tenerowicz-Szymik Agnieszka - język angielski
  51. Walke Piotr - Wychowanie fizyczne
  52. Waniek Katarzyna - Fizyka, Informatyka
  53. Wawrzyniak Olga - Historia, Wiedza o społeczeństwie
  54. Witecy Bożena - Pedagog
  55. Wróbel Sylwia - Język polski
  56. Ziaja Anna - świetlica

Zmień kontrast

Projekty międzynarodowe

Projekt realizowany od 1 października 2019 r. do 31 września 2021 r. 

Projekt realizowany od 1 października 2018 r. do 31 września 2020 r. 


Radio Tonacja

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com