Dziennik elektroniczny

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. 
Szczegółowe informacje o obsłudze plików cookie dostępne są w ustawieniach oraz dokumentacji przeglądarki internetowej.

 
 

Aplikacja "STOP COVID"

https://www.gov.pl/web/protegosafe

 

LOSOWANIE MISIÓW

20.01.2021 r. o godz. 11.30 w Bibliotece Szkolnej odbyło się losowanie 26 misiów.
 
Każdemu misiowi został przyporządkowany numer od 1 do 26 a uczniom, którzy brali udział w uszyciu piżamki dla misia Uszatka, karteczka z jego danymi (imieniem i nazwiskiem oraz klasą).
Losowanie polegało na wyłonieniu karteczki z danymi ucznia oraz numerem misia.
 
Nagrody - misie losowały uczennice klasy 2a.
 
Informacje o wynikach powędrowały do wychowawców klas.
 
Nagrody czekają na Was w Bibliotece Szkolnej. Po powrocie do szkoły można je odebrać. 
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
 

 

Mistrzostwa Polski w pływaniu

Dwie sztafety na podium w Mistrzostwach Polski w Pływaniu oraz 7 miejsce w klasyfikacji klubowej.
23 finały Mistrzostw Polski
54 pobite rekordy życiowe.
To tylko skrócony bilans startów naszych uczniów podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 15 i 16 letnich które odbyły się w miniony weekend w Łodzi i Gliwicach.
Osiągnięcia naszych uczniów reprezentujących na tej imprezie barwy klubowe SIKRET Gliwice:
 
Jakub Śliwka
5 zawodnik w Polsce na 200m stylem klasycznym
6 zawodnik w Polsce na 100m stylem klasycznym
10 zawodnik w Polsce na 50m stylem klasycznym
Srebrny medalista w sztafecie 4x200m dowolnym
Brązowy medalista w sztafecie 4x100 zmienny
 
Jakub Paszek
7 zawodnik w Polsce na 200m stylem grzbietowym
9 zawodnik w Polsce na 100m stylem grzbietowym
12 zawodnik w Polsce na 50m stylem grzbietowym
Brązowy medalista w sztafecie 4x100 zmienny
 
Jakub Lewicki
Srebrny medalista w sztafecie 4x200m dowolnym
Brązowy medalista w sztafecie 4x100
 
Marcin Wykręt
6 zawodnik w Polsce na 200m stylem zmiennym
7 zawodnik w Polsce na 400m stylem zmiennym
14 zawodnik w Polsce na 200m stylem motylkowym
 
Paweł Kucharski
7 zawodnik w Polsce na 1500m stylem dowolnym
13 zawodnik w Polsce na 200m stylem dowolnym
13 zawodnik w Polsce na 400m stylem dowolnym
 
Weronika Morciszek
12 zawodniczka w Polsce na 50m stylem grzbietowym
13 zawodniczka w Polsce na 200m stylem grzbietowym
15 zawodniczka w Polsce na 100m stylem grzbietowym
 
Przemek Plewka
Srebrny medalista w sztafecie 4x200m dowolnym
9 zawodnik w Polsce na 200m stylem klasycznym
13 zawodnik w Polsce na 100m stylem klasycznym
 
Weronika Fira
10 zawodniczka w Polsce na 400m stylem zmiennym
11 zawodniczka w Polsce na 800m stylem dowolnym
 
Kewin Koziołek
17 zawodnik w Polsce na 200m stylem motylkowym
 
Kalina Kaleta
31 zawodniczka w Polsce na 100m stylem zmiennym
 
Filip Harazim
31 zawodnik w Polsce na 400m stylem dowolnym
 
Szymon Szafranek
43 zawodnik w Polsce na 100m stylem motylkowym
 
Szymon Hoinka
35 zawodnik w Polsce na 200m stylem klasycznym
 
Dziękujemy za wsparcie naszemu sponsorowi firmie AIUT dzięki której przygotowania do tej imprezy były dużo łatwiejsze.
To właśnie dzięki temu wsparciu w ostatnim okresie przygotowawczym oraz na całych zawodach dbał o nas fizjoterapeuta kadry narodowej juniorów Jakub Masternak którego praca była nieoceniona. To on stawiał nas na nogi kiedy wykończeni wychodziliśmy z wody po wyścigach.
Dziękujemy rodzicom którzy w tych trudnych czasach okazali zawodnikom i trenerom tak bardzo potrzebne wsparcie.
Dziękujemy trenerom za przygotowanie zawodników do Mistrzostw. Zarówno tym szkolnym Wojciech Wiśniowicz oraz klubowym Tomasz Śliwka.
 
 

Instrukcja zakładania konta na dzienniku elektronicznym

Instrukcja zakładania konta na dzienniku elektronicznym

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com